نتایج جستجو برای عبارت :

کل شیء هالک الا وجهه

Planet Hulk 2010,انیمیشن سیاره‌ی هالک,دانلود Planet Hulk 2010 1080p,دانلود انیمیشن Planet Hulk 2010 با زیرنویس فارسی,دانلود انیمیشن سیاره‌ی هالک Planet Hulk 2010,دانلود رایگان,دانلود زیرنویس فارسی انیمیشن Planet Hulk 2010,دانلود سیاره هالک 2010,دانلود فیلم Planet Hulk 2010,دانلود فیلم با کیفیت BluRay,دانلود مستقیم انیمیشن Planet Hulk 2010 720p,دوبله فارسی,زبان اصلی,سیاره هالک,
ادامه مطلب
Hulk: Where Monsters Dwell 2016 1080p BluRay,انیمیشن هالک در سرزمین هیولاها با دوبله فارسی,دانلود Hulk: Where Monsters Dwell 2016 720p,دانلود انیمیشن Hulk: Where Monsters Dwell 2016,دانلود انیمیشن هالک 2016,دانلود زیرنویس فارسی,دانلود کارتون هالک,دانلود مستقیم انیمیشن Hulk: Where Monsters Dwell 2016 1080p,دوبله فارسی,زبان اصلی,کارتون هالک در سرزمین هیولاها دوبله فارسی,
ادامه مطلب
دامه‌ی سرگذشت هالک
فرزند ناخلف
بنر بعد از حل بحران اینتلی‌جنسیا، تصمیم به اصلاح اموری در خانواده‌اش گرفت. اما بتی کوچکترین همکاری‌ای در این رابطه نمی‌کرد. هر چه بروس بیشتر اصرار می‌ورزید، بتی بدتر به مانع پیش‌برد تصمیم‌های او می‌شد و در نهایت هم در قالب شخصیت هالک مؤنث سرخ خود رفت و وی را ترک کرد. بنر هم در قالب هالک به دنبالش رفت و او را تعقیب کرد. این اتفاق به نبردی ختم شد که آن‌قدر عظیم بود تا توجه استیو راجرز[۳] و گروه انتقام‌جویان‌
  هر کاری با نام خدا آغاز نشود به سرانجام نمیرسد.
 اگر کار، خیر و حق بود ولی انسان او را برای خدا انجام نداد به ثمر نمیرسد.

تنها حُسن فعلی برای رسیدن به هدف کافی نیست، باید فاعل هم حَسَن باشد هم حُسن فاعلی در او باشد. یعنی برای حق کار کند.
 همانطور که خدای سبحان هر چه را بخواهد با "کُن" انجام میدهد بنده آن مولا هم به اذن آن مولا هر چه را بخواهد با بسم الله انجام میدهد.
  اگر بسم الله از جان موحدی نشات گرفت؛ یک موحد کاملی گفت: " بسم الله الرحمن الرح
  هر کاری با نام خدا آغاز نشود به سرانجام نمیرسد.
 اگر کار، خیر و حق بود ولی انسان او را برای خدا انجام نداد به ثمر نمیرسد.

تنها حُسن فعلی برای رسیدن به هدف کافی نیست، باید فاعل هم حَسَن باشد هم حُسن فاعلی در او باشد. یعنی برای حق کار کند.
 همانطور که خدای سبحان هر چه را بخواهد با "کُن" انجام میدهد بنده آن مولا هم به اذن آن مولا هر چه را بخواهد با بسم الله انجام میدهد.
  اگر بسم الله از جان موحدی نشات گرفت؛ یک موحد کاملی گفت: " بسم الله الرحمن الرح
نام فیلم: هالک شگفت انگیز – The Incredible Hulkژانر: اکشن، علمی تخیلی، هیجان انگیزکارگردان: Louis Leterrierستارگان: Edward Norton, Liv Tyler, Tim Rothمحصول کشور: آمریکاسال انتشار: 2008امتیاز: 6.9 از 10مدت زمان: 1:52:14زبان: دوبله فارسی + زبان اصلیکیفیت: BluRay 1080p + BluRay 720pحجم: 902 مگابایت + 1.79 گیگابایتخلاصه داستان: دکتر بروس بنر بخاطر تماس اشتباهی با اشعه گاما، هرگاه که ضربان قلبش بالا میرود، تبدیل به یک غول سبز خشمگین می شود. در همین حال یک سرباز نیز از همین تکنولوژی استفاده می
نام فیلم: هالک شگفت انگیز – The Incredible Hulkژانر: اکشن، علمی تخیلی، هیجان انگیزکارگردان: Louis Leterrierستارگان: Edward Norton, Liv Tyler, Tim Rothمحصول کشور: آمریکاسال انتشار: 2008امتیاز: 6.9 از 10مدت زمان: 1:52:14زبان: دوبله فارسی + زبان اصلیکیفیت: BluRay 1080p + BluRay 720pحجم: 902 مگابایت + 1.79 گیگابایتخلاصه داستان: دکتر بروس بنر بخاطر تماس اشتباهی با اشعه گاما، هرگاه که ضربان قلبش بالا میرود، تبدیل به یک غول سبز خشمگین می شود. در همین حال یک سرباز نیز از همین تکنولوژی استفاده می
مشاوره در حوزه ورزش بدنسازی و اطلاع رسانی در خصوص انواع مکمل های غذایی، مکمل های بدنسازی و  ورزشی برای افراد با سنین مختلف از اهداف اصلی مکمل شاپ می باشد.
مراجعه کنندگان از طریق این وب سایت می توانند اطلاعات مربوط به وررش بدنسازی، روش های تمرینی و  محصولات مختلف را مطالعه کرده و جهت استفاده از مشاوره های کاملا" تخصصی با ما در تماس باشند.

مرکز خرید مکمل بدنسازی هالک

مرکز خرید مکمل بدنسازی

چه یک ورزشکار و بدن‌ساز حرفه‌ای باشید و چ
نام فیلم: هالک شگفت انگیز – The Incredible Hulk ژانر: اکشن، علمی تخیلی، هیجان انگیز کارگردان: Louis Leterrier ستارگان: Edward Norton, Liv Tyler, Tim Roth محصول کشور: آمریکا سال انتشار: 2008 امتیاز: 6.9 از 10 مدت زمان: 1:52:14 زبان: دوبله فارسی + زبان اصلی کیفیت: BluRay 1080p + BluRay 720p حجم: 902 مگابایت + 1.79 گیگابایت خلاصه داستان: دکتر بروس بنر بخاطر تماس اشتباهی با اشعه گاما، هرگاه که ضربان قلبش بالا میرود، تبدیل به یک غول سبز خشمگین می شود. در همین حال یک سرباز نیز از همین تکنولوژی استفاده می ک
ثور راگناروک ، فیلمی اکشن و فانتزی به کارگردانی تایکا وایتیتی هست. اتفاقات فیلم پس از حوادث فیلم انتقام‌جویان عصر اولتران جریان دارد. ثور مجبور است تا در یک نبرد گلادیاتوری با هالک ، مردمش را از ظلم شخصیت شرور این قسمت هلا نجات دهد. اما…
ادامه مطلب
مکمل ورزشی

چه یک ورزشکار و بدن‌ساز حرفه‌ای باشید و چه به تازگی ورزش را شروع کرده باشید به احتمال زیاد، یکی از دغدغه‌های شما افزایش کارایی و انرژی بدن‌تان است. بسیاری از ورزشکاران برای رسیدن به این هدف از مکمل‌های ورزشی در کنار ورزش استفاده می‌کنند؛ اما در مقابل گروهی با تصور اینکه استفاده از مکمل ورزشی به تنهایی باعث رسیدن آنها به نتیجه مطلوب می‌شود از این محصولات بدون مشورت پزشک و مشاور ورزشی استفاده می‌کنند و گاه نیز پیش می‌آید که
BluRay,Iron Man and Hulk Heroes United 2013,اکشن,دانلود Iron Man and Hulk Heroes United 2013 720p,دانلود انیمیشن Iron Man and Hulk: Heroes United 2013,دانلود انیمیشن مرد آهنین و هالک: اتحاد قهرمانان,دانلود رایگان,دانلود زیرنویس فارسی,دانلود فیلم با حجم کم,دانلود کارتون با دوبله فارسی,دانلود مستقیم انیمیشن Iron Man and Hulk Heroes United 2013 1080p,زبان اصلی,کیفیت بلوری,
ادامه مطلب
روزمون با صدای جیغ های گوش خراش زن اتاق 9 که سخت زایید،خیلی سخت زایید شروع شد و شبمون داره با جیغ های بلندتر زن تخت 7 که میگه من مطمئنم نمیزام ادامه پیدا میکنه...روز تستیکولاری بود کلا!
+هیچوقت توی زندگیم اندازه ی بخش زنان جیم زن و در رو و درس نخون نبودم.کلا وجهه ای از خودمون نشون دادیم که امید تمام اتندینگ رو ناامید کردیم و نهایتا به این نتیجه رسیدن که ولمون کنن به امان خدا.راضی ام از اپروچی که توی این ماه های آخر در پیش گرفتیم...والا:)
باهام حرف ب
Black Panther - Trouble in Wakanda 2018 1080p,Lego Marvel Super Heroes,انیمیشن پلنگ سیاه Black Panther: Trouble in Wakanda 720p,انیمیشن کوتاه لگو مارول پلنگ سیاه,پلنگ سیاه,دانلود انیمیشن Black Panther Trouble in Wakanda 2018,دانلود رایگان انیمیشن,دانلود فیلم پلنگ سیاه,دوبله فارسی,عنکبوت سیاه,کاپیتان آمریکا,لارا بایلی,لگو,مارول,مایکل دی. بلک,مرد آهنی,هالک,
ادامه مطلب
هر انتخابی، بعد از رسیدن، پوچ می‌شود و به هوا می‌رود الا حق سبحانه و تعالی... هم اوست که می‌ماند چرا که احد است و در کنار احد هیچ چیز معنا نمی‌دهد؛ پس اگر می‌خواهی به پوچی نیفتی و در سراشیبی نیهیلیسم مهندم نشوی و به گورستان تاریخ نپیوندی بدان که هیچ انتخابی بقا ندارد الا وجهه...
* فکر می‌کنم انتخاب بزرگ خداست و در مقابلش هر چیزی که بماند کوچک و هیچ و حتی کم تر از هیچ است...
*قلبم می‌گوید تو خدا را نیز گاهی به خاطر همین کوچک‌ها و قلیل‌ها انتخاب
هر انتخابی، بعد از رسیدن، پوچ می‌شود و به هوا می‌رود الا حق سبحانه و تعالی... هم اوست که می‌ماند چرا که احد است و در کنار احد هیچ چیز معنا نمی‌دهد؛ پس اگر می‌خواهی به پوچی نیفتی و در سراشیبی نیهیلیسم مهندم نشوی و به گورستان تاریخ نپیوندی بدان که هیچ انتخابی بقا ندارد الا وجهه...
* فکر می‌کنم انتخاب بزرگ خداست و در مقابلش هر چیزی که بماند کوچک و هیچ و حتی کم تر از هیچ است...
*قلبم می‌گوید تو خدا را نیز گاهی به خاطر همین کوچک‌ها و قلیل‌ها انتخاب
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان با بیان اینکه در حال حاضر تعداد کودکان کار و خیابانی افزایش بی‌سابقه‌ای یافته است و آنها در بسیاری از معابر و خیابان‌های اصلی و فرعی مشاهده می‌شوند، افزود: حضور کودکان کار و خیابانی در جامعه ضمن اینکه وجهه نامطلوبی به شهر داده، باعث ناراحتی مردم و بر هم زدن امنیت روانی شهروندان شده است.
ادامه مطلب
راستش از وقتی که Avengers: Infinity War خیلی سر زبان‌ها افتاد من ترغیب شدم که این سری فیلم‌ها رو ببینم و از Iron man 2008 شروع به دیدن کردم و تا همین چند شب پیش که Avengers: Age of Ultron رو دیدم. البته با قهرمان‌هاش بیگانه نبودم در خصوص تور زمان دبیرستان خونده بودم و افسانه‌هاشون رو دنبال کرده بودم. هالک هم دو قسمت اختصاصیش دیده بودم.از طرفی تو بچگی که سگا بازی می‌کردم چند شخصیت‌ آشنا شده بودم مثل پلیس آهنی یا بتمن یا اصلاً مایکل جکسون  که اول بازی سگاشون رو بازی ک
اعترافات علمای اهل سنت عمری به ولادت امیر المومنین علیه السلام در کعبه (۲-۳)
۳-۲- آلوسی و عبد الباقی عمری افندی
آلوسی عالم بزرگ اهل سنت عمری در شرح اشعار عینیة عبد الباقی عمری افندی شاعر بزرگ اهل سنت عمری و از نوادگان عمر بن خطاب غاصب دوم، شرحی نوشته است که نام کتاب او سرح الخریدة الغیبیة فی شرح القصیدة العینیة نام دارد که شعر افندی را در آن چنین نقل می‌کند:
أنت العلیُ اَلّذی فَوقَ الْعُلَی رُفِعا
تو آن علی بلند مرتبه‌ای هستی که جایگاه تو از
آلوسی (عالم مشهور اهل سنت): اگر کسی سگِ امیرالمومنین باشد بهشتی و اهل نجات است!
بارها شاهد آن بوده ایم که مخالفین شیعه با سوء استفاده از تشبیهات و تمثیلات برخی از شیعیان در اشعار و سخنانشان به تمسخر شیعیان می پردازند.
یکی از این تعبیرات استفاده از کلمه ی «سگ» می باشد که فارغ از توضیحات و پاسخ حلی در استفاده از چنین تعبیری و همچنین فارغ از درستی یا نادرستی استفاده از چنین تعبیراتی، در این مطلب قصد داریم تا به کلامی جالب از آلوسی - عالم مشهور و م
بسم الله
بفرمایید روضه
صلی الله علی الباکین علی الحسین علیه السلام

شخصیت درخشان و بزرگوار امام حسین علیه‌السّلام دو وجهه دارد: یک وجهه، همان وجهه‌ى جهاد و شهادت و توفانى است که در تاریخ به راه انداخته و همچنان هم این توفان با همه‌ى برکاتى که دارد، برپا خواهد بود؛ که شما با آن آشنا هستید. یک بعد دیگر، بعد معنوى و عرفانى است که بخصوص در دعاى عرفه به شکل عجیبى نمایان است. ما مثل دعاى عرفه کمتر دعایى را داریم که سوز و گداز و نظم عجیب و توسّل به ذ
خرید طلا مناسب در قالب یک هدیه ماندگار برای کودکان و نوزادان می تواند در عین حال که ماندگاری بالاتری دارد، وجهه اقتصادی بهتری نیز داشته باشد و تا مدت ها در ذهن باقی بماند. البته خرید طلا چه به صورت حضوری و چه در قالب خرید اینترنتی طلا – که در شرایط کنونی و به دلیل وجود محدودیت های بهداشتی بیشتر پیشنهاد می شود - نیز مستلزم رعایت نکات و مواردی است که باعث می شود از خرید خود رضایت بیشتری داشته باشید و هدیه خود را به بهترین شیوه ممکن تهیه کنید.
اد
در فیلم انتقام جویان1داستان از این قرار بود که چندین نفر دور هم جمع شدند تا یک گروه بسازند وبا دشمنان بشریت​ بجنگند و نگذارند که به مردم اسیبی برسد. بعد انها گروهی ساختند بنام انتقام جویانکه تأسیس کننده ان گروه مارول بود که ان  گروه از افرادی مانند:
طور،مرد اهنی،رابین،بیوه ی سیاه(ناتاشا)و.......تشکیل شده.
حالا دشمنان اونا کی بود؟
دشمنان اونا عبارتند از:
تانوس (هالک بنفش)وافرادش.
وهدف اونا گرفتن شش سنگ ابدیت تا بتونه بر کل جهان مسلط باشه وبخا
1-محیط را شاد کنید
شاید برایتان جالب باشد بدانید مواردی مثل نور، صدا و موسیقی می‌تواند
روی وضعیت روحی کارمندان و در نتیجه وضعیت کاری‌شان تاثیر بگذارد. برای
بهبود وضعیت روحی افراد به وضعیت تهویه هوای محیط کار، ترکیب نور زرد و
سفید، ارگونومیک بودن میزها و صندلی‌ها، استفاده از رنگ‌ها شاد و حفظ آرامش
محیط کار دقت کنید. علاوه بر این موارد فیزیکی، برگزاری جشن‌های کوچک
دوستانه و ایجاد محیطی شاد برای نیروی انسانی هم وفاداری این نیرو نسبت به
تحلیل فاندامنتال بازار فارکس:
چهارشنبه 16 اکتبر 2019
جفت ارز پوند/دلارآمریکا با اخبار مثبت درمورد برکسیت، به رقم 1.2800 می رسد.
وزیر امور خارجه چین آمریکا را درمورد لایحه تصویبی اش تهدید به مقابله به مثل کرد.
دلارآمریکا/لیرترکیه پس از اتهام هالک بانک ترکیه، تابالای 5.93 معامله می شود.
جفت ارز پوند/دلارآمریکا اواخر روز گذشته و پس از گزارشی مبنی بر اینکه مذاکره کنندگان انگلیس به پیش نویس توافق برکسیت نزدیک می شوند، تا سقف 5ماه 1.2800 صعود کرد. این جفت ار
فیلم‌هایی که به جنگ‌های جهانی پرداخته‌اند و سعی کرده‌اند تصویری واقعی از این دو قتل عام وصف‌ناپذیر را ارائه دهند، در اصل هر کدام بازنمایی نویسندگان و کارگردانان مختلف نسبت به وجهه‌های مختلف این نبردها محسوب می‌شوند. «سم مندس»، کارگردانی که بسیاری او را با فیلم Skyfall می‌شناسند، بازنمایی خود را نسبت به یکی از ماجراهای نخستین جنگ جهانی اول ارائه داده و برای نوشتن فیلمنامه این اثر با «کریستی ویلسون-کِیرنس» همراه شده. اثری که این روزها سر
غلط‌های املایی به شدت غلط‌های انشایی قلم را دچار اختلال نمی‌کند، و به شدت غلط‌های انشایی باعث کج فهمی یا سخت فهمی نمی‌شود. امّا برای وجه نویسنده بازتاب و عقبه‌ای ناگوار دارد. هرچند در بسیاری از موارد ممکن است اختلالی در فهم متن رخ ندهد، امّا مخاطب به شدت نسبت به نویسنده بدگمان می‌شود. خواننده با خود می‌گوید : « چگونه به حرف کسی که غلط املایی دارد، اطمینان کنم؟ » هر چند این پرسش از سر دید عوامانه است، ولی خوب نمی‌توان هم از آن گذشت، چرا ا
خب، پس یلداست!
ما پریشب یلدا گرفتیم، چون امشب همه نبودیم که دورهم جمع بشیم.
گفتم که یلدا و عید رو خیلی دوست دارم.
نمی دونم، پریشب مثل هر شب نبود. یه جور دیگه بود. بدو بدو از تئاتر برگشتیم تا به شام برسیم، سفره رو جمع کردیم و خوراکی خوردیم و همه چی، اما فرق داشت دیگه. هی من می خواستم فرار کنم برم رو پشت بوم، اما نشد.
یلدات مبارک، زمستونت مبارک. امیدوارم تو زمستون خوشحال تر باشی از پاییز.
+وجهه الکی خوش وجودم داره می گه ببین چه قدر عمرمون کوتاهه که ی
در فیلم انتقام جویان1داستان از این قرار بود که چندین نفر دور هم جمع شدند تا یک گروه بسازند وبا دشمنان بشریت​ بجنگند و نگذارند که به مردم اسیبی برسد. بعد انها گروهی ساختند بنام انتقام جویانکه تأسیس کننده ان گروه مارول بود که ان  گروه از افرادی مانند:
طور،مرد اهنی،رابین،بیوه ی سیاه(ناتاشا)و.......تشکیل شده.
حالا دشمنان اونا کی بود؟
دشمنان اونا عبارتند از:
تانوس (هالک بنفش)وافرادش.
وهدف اونا گرفتن شش سنگ ابدیت تا بتونه بر کل جهان مسلط باشه وبخا
بسم الله الرحمن الرحیم
یافارس الحجاز ادرکنی
با تفاخر و وقاحتی تمام گفت که علی کرم الله وجهه دخترش را به عقد عمر درآورد
با دو دست بر سرم زدم و زانو هایم سست و بر زانو نشستم، یک دل سیر دوباره بر مظلومیتت گریه نه ناله زدم و فریاد کشیدم که آنچه تحمل کردی بسیار بسیار بسیار بیشتر و شدید تر و کمر شکن تر از خار در چشم و تیغ در گلو بود...
در پیش چشمانت
همسرت را کشتند و فرزندت را سقط کردند و طناب بر گردنت انداخته و...
حتی جواب سلامت را ندادند
و به این اکتفا ن
۲۷۰۴ - وقتی که انگلیس به‌دلیل شیوع کرونا وضعیت خوبی ندارد و حتی نخست‌وزیرش بیمار شده و وجهه‌اش در رسانه‌ها در خطر است، ‏عوامل‌رسانه‌ای ضدانقلاب تلاش می‌کنند تا اربابانشان را تطهیر‌ کنند.اما وقتی از انگلیسیها پول می‌گیری تا تطهیرش کنی، باید درست کار کنی و با بقیه تیم هماهنگ باشی. عناصر ضدانقلاب برای القا مردمی بودن مقامات غربی، فقط در دو کانال تلگرامی دو داستان متفاوت نوشتند.یکی می‌گوید که «بوریس جانسون» از فروشگاه ایرانی خرید کرده
کل عالم و مقام عصمت عالم اگر به صورت یک شکل و یک بافت و صورتی در بیاید، قهراً به بافت انسان در می آید . همانطور که قوه خیال، حقایق آنسویی را مطابق با مناسباتی که بینشان است، با اشکال این سویی برای انسان پیاده می کند، قوه خیال عالم، عصمت نظام عالم را در نشئه طبیعت به صورت انسان شکل می دهد و چون عصمت بیشتر با اسم شریف (الباطن) سازگار است، لذا به صورت زن شکل می دهد، نه صورت مرد . چون مرد بیشتر با اسم ( الظاهر) و زن بیشتر با اسم شریف (الباطن) در ارتباط ا
شرکت های تجاری شامل دو یا چند نفرند که باهدفی خاص باهم شراکت میکنند و
هدف مشترکی را دنبال میکنند و در سود و زیان شریک همدیگر هستند.شرکت های
تجاری با توجه به معیارهای مختلف طبقه بندی میشوند و باهم تفاوت هایی
دارند.شرکت های که در یک طبقه هستند وجهه اشتراکاتی باهم دارند که در ادامه
این اشتراکات را بررسی خواهیم کرد.لازم به ذکر است که این طبقه بندی در
اینجا بسته به میزان مسئولیت شرکا می باشد.
یک بازیکن فوتبال اهل نیجریه است که در پست مهاجم برای باشگاه فوتبال گل‌گهر سیرجان بازی می‌کند.
از باشگاه‌هایی که گادوین منشأ در آنها بازی کرده می‌توان به باشگاه فوتبال کامپوستلا، باشگاه فوتبال بالزان، باشگاه فوتبال موستا، باشگاه فوتبال پیکان تهران، باشگاه فوتبال پرسپولیس تهران، باشگاه فوتبال استقلال تهران[۱] و باشگاه فوتبال عجمان امارات اشاره کرد.
گادوین منشا پس از یک فصل موفق در پیکان با قراردادی ۲ ساله به پرسپولیس پیوست.
اعتراف عالم بزرگ اهل تسنن به منبع فیض بودن دوازده امام شیعه
احمد فاروقی سرهندی از علمای بزرگ اهل تسنن که نزد آنان به امام ربانی و مجدد الف ثانی مشهور است در مکتوبات خود می‌نویسد:
پیشوای واصلان این راه و سرگروه این‌ها و منبع فیض این بزرگواران، «حضرت علی مرتضی» است - كرم الله تعالى وجهه الكریم - و این منصب عظیم الشأن به ایشان تعلق دارد. در این مقام گویا هر دو قدم مبارک آن سرور - علیه و على اله الصلاة و السلام - بر فرق مبارک اوست - کرم الله تعالى وج
هیچ ایده یا بهانه ای برای رفتن ندارم. دایی فردا صبح میره و شب برمیگرده. هرطور شده باید برم چون تقریبا وقتی نمونده! سرم درد میکنه بس که فکر کردم و مغزم یاری نکرده. مطمئنا بعدا بهشون میگم برای چی رفتم. اصلا نگم هم خیلی واضح متوجه خواهندشد ولی وقتی اون کار انجام شده باشه، نمیشه زمان رو به عقب برگردوند و کاری از پیش برد...
تا حدی حالت سرماخورده طور دارم. البته خیلی خفیفه. و میترسم یا قرنطینه بشم یا اگه نشم چون وضعیتم اینطوریه، ایمنی بدنم جوابگو نباش
#عطارد
مجموعه غزل
#کاظم_بهمنی
من که دائم پای خود دل را به دریا می زنم
پیش تو پایش بیفتد قید خود را می زنم
در وجودم کعبه ای دارم که زایشگاه توست
از شکاف کعبه گاهی پرده بالا می زنم
این غبار روی لب هام از فراق بوسه نیست!
_در خیالم بوسه بر پای تو مولا می زنم!_
از درِ مسجد به جُرم کفر هم بیرون شوم
در رکوع ات می رسم، خود را گدا جا می زنم
این که روزی با تو می سنجند اعمال مرا
سخت می ترساندم، لبخند اما می زنم
من زنی را میشناسم در قیامت...بگذریم!
حرف هایی هست که
باشگاه فوتبال لیورپول، باشگاه فوتبال حرفه ای است که در لیگ برتر کشورانگلستان حضور دارد و بیش از هر باشگاه دیگر انگلیسی افتخارات کسب کرده است. این باشگاه در سال 1892 تأسیس گردید و به سرعت در فوتبال انگلستان به تیم قدرتمندی بدل شد که بین سال های 1900 و 1947 ، پنج بار قهرمان لیگ شد.
جان هولدینگ در آنفیلد رود زمینی را به اورتون اجاره داد که این باشگاه از آن به بعد در آن، بازی های خانگی اش را برگزار می کرد. با قهرمانی در لیگ در سال 1891 و هم چنین کسب اولین م
وکیل نجفی: شواهد نشان می دهد قتل میترا استاد غیرعمد بود
لاله عقبایی: شواهد نشانگر این است که محمد علی نجفی قصد ارتکاب قتل نداشته و در شرایط خاص این قتل رخ داده است و قتل با عمد نبوده و غیرعمد بوده است
ایشان ( نجفی ) قصد ارتکاب جرم و سونیتی برای ارتکاب این قتل نداشتند
پس از ارتکاب قتل نیز ؛ خودشان با پای خودشان به اداره آگاهی مراجعه کرده و خود را به ماموران معرفی کردند همه این رفتارها نشانگرحسن نیت ایشان است/ برنا

✅ پاسخ رسانه "ایران تی وی" به وک
1. اصرار کردم. اما پدر پشیزی منو حساب نکرد و بدونِ من به استقبالِ شهیدای شهرمون رفت. مادر هر چند وقت یه بار اتوماتیک‌وار بی‌صدا اشک می‌ریزه. حالا که فکر می‌کنم اون وجهه‌ی غُرغُرو بودنشو می‌خوام. توی فکر غرقم این دو روز.
2. پریروز فیلمِ Jurassic World . Fallen Kingdom رو دانلود کردم، به عنوانِ آخرین فیلمِ تابستونی. با جمعِ برادرها فیلم رو دیدیم. فیلم تمام شد که یکیشون بی‌مقدمه گفت: اولِ مهر بهت خوش‌ بگذره خلاصه. پشت بندش، شیطانی لبخند زد. اون یکی گفت: مهند
اعترافات علمای اهل سنت عمری به ولادت امیر المومنین علیه السلام در کعبه (۱)
اعتراف حاکم نیشابوری به تواتر روایات ولادت امیر المومنین علیه السلام در کعبه
حاکم نیشابوری از بزرگ‌ترین علما و محدثین اهل سنت عمری می‌نویسد:
فَقَدْ تَوَاتَرَتِ الْأَخْبَارِ أَنَّ فَاطِمَةَ بِنْتَ أَسَدٍ وَلَدَتْ أَمِیرَ الْمُؤْمِنِینَ عَلِیَّ بْنَ أَبِی طَالِبٍ كَرَّمَ اللَّهُ وَجْهَهُ فِی جَوْفِ الْكَعْبَةِ.
به تواتر رسیده است که فاطمه بنت اسد، امیر المومن
✍ آلوسی بغدادی عالم سنی در تفسیر خود در ذیل آیه شریفه
 وقفوهم انهم مسؤولون
[ نگاه دارید شان که مورد سوال هستند.]     آیه ۳۷، صافات 
✨ آورده: نزدیک ترین این اقوال به صحت این است که در آن روز (قیامت) از اعمال (انسان) می پرسند و در رأس اینها «لا اله الا الله» است
و از مهمترین آنها ولایت على - کرم الله وجهه - است.
منبع: روح المعانی، ج ۲۳، ص ۷۴

هر موقع تو راهروی دانشکده می دیدمش، یه سوال درسی می پرسید. در اتاق هر استادی رو که باز میکردم، اونجا بود داشت کارشو به استاد نشون میداد. ولی کلا آشنایی مون تو کلاس های بیرون دانشگاه بود. خیلی هم برام عجیب بود که یکی از بچه های این رشته این کلاسا رو میاد. زیاد هم غیبت داشت بخاطر درسها، ولی میومد.
ارشد که رتبه ش 20 شد، تازه انگار دیدم نه! این بشر واقعا اهل تلاشه! محدودیت های خانوادگی زیادی هم داشت، البته بخاطر فرهنگشون عجیب نبود. ولی بخاطر این محد
نسخه دوبله فارسی نیز افزوده شد
دانلود فیلم Thor Ragnarok 2017
کیفیت : Bluray 1080p
ژانر : اکشن, علمی تخیلی, فانتزی, کمدی, ماجراجویی
کارگردان : Taika Waititi
ستارگان : Cate Blanchett, Chris Hemsworth, Mark Ruffalo, Tom Hiddleston
سال : 2017
کشور : آمریکا
سازندگان : Eric Pearson,Craig Kyle,Christopher L. Yost,Stan Lee,Larry Lieber,Jack Kirby,Greg Pak,Walter Simonson,Carlo Pagulayan
مدت زمان : 2 ساعت و 10 دقیقه
پس از رخدادهای انتقام‌جویان: عصر اولتران، ثور بدون چکش خود میولنیر در دنیای دیگر زندانی شده است و در آنجا باید به منظور
ژانر : اکشن , ماجرایی , علمی تخیلی
مدت زمان : ۱۴۳ دقیقه زبان : انگلیسی , روسی کیفیت : BluRay 720p فرمت : Mkv انکودر : Ganool حجم : ۱٫۲گیگابایت محصول : آمریکا ستارگان : Robert Downey Jr, Chris Evans, Mark Ruffalo, Chris Hemsworth کارگردانان : Joss Whedon لینک های مرتبط : جستجوی زیرنویس – کیفیت های دیگر
خلاصه داستان :
پس از اینکه دریچه ای از کهکشانی دیگر به سوی زمین باز می شود و هستیِ زمین به خطر می افتد. اینجاست که «مرد آهنی» ، «هالک شگفت انگیز» ، «کاپیتان آمریکا» و… باید با هم متحد شوند تا زم
با دیدن فیلم انتقام جویان "پایان بازی" به فکر زدن یک وبلاگ برای نقد فیلم های ژانرکمیک افتادم و دیدن البته بهتره بگم خواندن نقد های دیگه که روی این فیلم ها نوشته شده بود منو مصمم تر کرد، چون بیشتر این نقد ها بوی تعصب میدادند. حالا بریم برای نقد جانانه فیلم::::.....:::::

خوب مطلب رو با این جمله شروع میکنم که ترجیح من در کمیک بوک "کمیک های مارول" هستش. اجازه بدین دلیل اینکه من یک مارول فن هستمو در پست های بعدی بگم ،اما شاید براتون این سوال پیش بیاد که چرا
با دیدن فیلم انتقام جویان "پایان بازی" به فکر زدن یک وبلاگ برای نقد فیلم های ژانرکمیک افتادم و دیدن البته بهتره بگم خواندن نقد های دیگه که روی این فیلم ها نوشته شده بود منو مصمم تر کرد، چون بیشتر این نقد ها بوی تعصب میدادند. حالا بریم برای نقد جانانه فیلم::::.....:::::

خوب مطلب رو با این جمله شروع میکنم که ترجیح من در کمیک بوک "کمیک های مارول" هستش. اجازه بدین دلیل اینکه من یک مارول فن هستمو در پست های بعدی بگم ،اما شاید براتون این سوال پیش بیاد که چرا
*ساعت 15:30به وقت ایران پیما *اصلا برکت از اتوبوس ها رفته ،فیلم هم نزدن برامون، ما به فیلمای اهل دقیانوس هم راضی بودیم ( البته اینکه ما شب حرکت کردیم هم  عامل موثری شاید باشه)*یک شمالی اصالت خودش رو همیشه حفظ‌ میکنه و شمالی حرف میزنه ، عاقا ماشین در سکوت ساعت دو شب یک دفعه داد زد :گیر عجب الاغی دکتمی (گرفتار عجب الاغی شدیم) ، از قیافه حضار نگم براتون...* گمونم  تو زندگی قبلیم شاگرد راننده بودم یا نه در زندگی فعلیم قراره شاگرد راننده بشم....* حیف اسلام
تاسیس شرکت بهترین و مطمئن ترین روش جهت شروع انواع فعالیت اقتصادی در استان البرز می باشد. این استان به واسطه موقعیت جغرافیایی و قابلیت های بالقوه در زمینه های مختلفی چون نیروی انسانی متخصص و ... دارای مزیت نسبی و رقابتی نسبت به سایر استان های کشور می باشد. وجود 9 شهرک صنعتی و 3500 واحد صنعتی در استان البرز، استقرار صنایع استراتژیک و بزرگ ، سهل الوصول بودن به فرودگاه های بین المللی امام خمینی و مهرآباد ، واقع شدن در شاهراههای ارتباطی کشور ، وجود م
این فقط کمیک های DC نیست که برای برخی از بازی های ویدئویی وحشتناک ایجاد می کند بلکه مارول به همان اندازه مقصر زندگی در کنسول شما است. X-Men: Destiny به نظر می رسد بازی ویدیویی جهش یافته ای که هر هواداری همیشه رویای بازی کردن را در سر داشته است ، مستقیم از صفحات طنز کشیده می شود. شما نقش جهش جوانی را بر عهده دارید که علیه نیروهای ضد جهش مبارزه می کند ... به جز در مورد بازی ، هیچ کدام از گزینه های شما واقعاً روی نتیجه کلی تأثیر نمی گذارد. مثل سفارش دادن سوپ
رشد قارچ گونه گروه های تعزیه خوانی که غالبا نظارتی نیز از سوی متولیان امر بر عملکرد آنها از حیث فنی و تخصص و اخلاقی نمی شود صرف نظر از اینکه جای خوشحالی است که مناقب اهل بیت علیهم السلام از این طریق در فضای جامعه منتشر می شود لکن در صورتی که اینگونه که اکنون به پیش می رویم و آن چنان نظارتی بر این گروهها نمی شود، خود می تواند به تهدیدی اساسی برای اعتقادات دینی مردم مومن ایران اسلامی باشد.
اینکه چند نفر به راحتی با پر کردن چند فرم و طی مراحل ادار
گوشی های هوشمند همه چیز را  بسیار ساده کرده اند و به قولی به بازی گرفته اند. روزگاری بود که مردم برای گرفتن یک عکس دسته جمعی چقدر منتظر می ماندند، که یک نفر دوربین دار بیاید و با کلی منت گذاشتن عکسی نه چندان با کیفیت از آنها بگیرد ...
از زمانی که سرو کله گوشی های هوشمند و دوربین های با کیفیت شان پیدا شد، عکاس ها آن وجهه پر ابهت شان را از دست دادند. حالا دست هر بچه ای دوربینی چندین مگاپیکسلی است، که بسیار هم با کیفیت اند.
روزانه میلیون ها تصویر در ش
اعتراف دشمن شیعه به ولایت تکوینی امیر المومنین علیه السلام و خاندان پاک آن حضرت
عبد العزیز غلام دهلوی قبح الله وجهه از علمای بزرگ اهل سنت عمری و دشمنان مکتب اهل بیت علیهم السلام در کتابی که بر ضد شیعه نوشته است می‌نویسد:
حضرت امیر و ذریة طاهره او را تمام امت بر مثال پیران و مرشدان می‌پرستند و امور تکوینیه را به ایشان وابسته می‌دانند و فاتحه و درود و صدقات و نذر به نام ایشان رایج و معمول گردیده چنانچه جمیع اولیاء الله همین معامله است و نام ش
رییس پلیس فتای گلستان گفت: پیامک" یارانه شما قطع شد"جعلی است.

سرهنگ پرسا رییس پلیس فتای گلستان در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از گرگان، گفت: در یکی ۲ روز اخیر برای برخی از هم استانی‌ها پیامکی حاوی پیام " یارانه شما قطع شد برای ثبت نام کلیک کنید "ارسال شده ، که این پیامک جعلی است و هیچ گونه وجهه قانونی ندارد.
او افزود: کلاهبرداران و افراد سود جو با معرفی لینک‌های خاص قصد هدایت مردم به سایت‌های مورد نظر خود را د
علم غیب امیر المومنین علیه السلام به زمان شهادتشان (به روایت اهل تسنن)
ابن اثیر جزری عالم بزرگ اهل تسنن روایت کرده است:
أنبأنا جدی حدثنا زید بن علی عن عبید الله بن موسى حدثنا الحسن بن كثیر عن أبیه قال خرج علی لصلاة الفجر فاستقبله الإوز یصحن فی وجهه قال فجعلنا نطردهن عنه فقال دعوهن فإنهن نوائح وخرج فأصیب.
كثیر احمسی بجلی (که از اصحاب امیر المومنین علیه السلام است) روایت کرده است که مولا وقتی برای نماز صبح خارج شد مرغابی‌ها راه او را سد کردند پ
این سیل‌ها نعمتی بود، بلایی بود که دورش را یک محدوۀ لطف گرفته بود. سیل آمد و باعث شد مردم به خودشان بیایند که سپاه، بسیج و حوزه که این قدر پشتشان بدگویی است، اگر چه مشکلاتی هم دارند امّا مخلصانه پای کار هستند.
از برخورد مردم با سلبریتی‌های از خود راضی تا حمله به اپوزسیون‌های خارجی و پوزسیون‌های داخلی نشان از بیداری نسبی مردم دارد. البته مردم خیلی وقت است که جریان اصلاحات و دولت را شناخته‌اند اما بعد از جریان سلبِ خائن‌ها، نوبت تثبیتِ خود
انسان موجودی اجتماعی است که در زندگی اجتماعی سعی دارد برخی از وجهه های فردی خود را بروز دهد. گاهی در تنهایی و انزوا و گاهی در میان انبوه جمعیت به عنوان عنصری از یک جامعه ی انسانی عمل می کند. جنبه ی اجتماعی انسان تنها با ارتباط و تعامل با دیگران معنی می یابد؛

ادامه مطلب
انسان موجودی اجتماعی است که در زندگی اجتماعی سعی دارد برخی از وجهه های فردی خود را بروز دهد. گاهی در تنهایی و انزوا و گاهی در میان انبوه جمعیت به عنوان عنصری از یک جامعه ی انسانی عمل می کند. جنبه ی اجتماعی انسان تنها با ارتباط و تعامل با دیگران معنی می یابد؛

ادامه مطلب
Kiki's delivery service
بین خانواده های جادوگر رسمه که وقتی دختر 13 سالش شد، یه شب که ماه کامله از خونه بره و توی یه شهر بدون جادوگر مستقر بشه و یک سال آموزش های جادوگری ببینه. کیکی هم همراه گربه ی سیاه سخنگوش، جی جی، سوار جاروی مادرش میشه و یه شهر جدید پیدا میکنه اما همون اول کار وجهه ی خودش رو خراب میکنه و میبینه مردم اونقدر ها هم که فکرشو می‌کرد مشتاق دیدن یه دختر بچه جادوگر سوار روی جارو نیستن. توی شهر سرگردون میشه تا اینکه یه خانم شیرینی پز رو میبینه
یادم نیست فال حافظ شب یلدایم کدام غزل بود. خلاصه اش این بود که دهنت سرویس هست. سرویس تر خواهد شد!
خار در چشم و استخوان در گلو، روزها می‌گذرد؛ با بهتی که هر شب عین بختک به جانم می افتد که آیا این اعمال حقیقتا بالحق است؟ درست ترش را دیگر نداریم؟ باطنش هم آیا لعابی از زرق و برق ظاهرش دارد؟ اصلا انفاس این زندگی قبول می‌شود یا دارم عمرم را میسابم به الک؟!
مولا انگار خوشش می آید عبدش را لنگ در هوا نگه دارد. یک جفت بال خوف و رجا داده که اگر درست تنظیم کن
با توجه به اینکه امام زمان سلام الله علیه حقیقت و باطن قرآن و حقیقت شب قدر هستند چه لزومی دارد هر سال قرآن بر قلب ایشان نازل شود؟ آیا به بحث دو وجهه بودن (وجه خلقی و حقی) حقیقت امام سلام الله علیه مربوط است؟
پاسخ استاد اصغر طاهرزاده:
همین‌طور که متوجه هستید قرآن در شب قدر از طریق ملائکه و روح نزول می‌کند. این بدین معنا است که آن حقیقت، در عین جامعیت به صورت وجوهِ خاص از آن اجمال به نحو تفصیلی به ظهور می‌آید. لذا حضرت مهدی «عجل‌اللّه‌تعالی‌فر
برتری حضرت امیر المومنین و حضرت زهرا سلام الله علیهما بر همه‌ی مردم (به روایت اهل تسنن)
از جمله فضائل حضرت علی بن ابی طالب سلام الله علیه و حضرت زهرا سلام الله علیها، محبوبیت ایشان نزد رسول خدا صلی الله علیه و آله می‌باشد چنانچه نسائی از علمای بزرگ اهل تسنن در خصائص چنین روایت کرده است:
۱۱۰- أخبرنی احمد بن شعیب ، قال : اخبرنی زكریا بن یحیى ، قال : اخبرنا ابراهیم بن سعد قال : حدثنا شاذان ، عن جعفر الاحمر ، عن عبد الله ابن عطاء عن ابن بریدة ، قال :
مناقب و شخصیت والای امام سجاد علیه السلام در کلام یعقوبی
یعقوبی مورخ نامی در تاریخ خود چنین می‌نویسد:
وكان أفضل الناس وأشدهم عبادة وكان یسمى زین العابدین وكان یسمى أیضا ذا الثفنات لما كان فی وجهه من أثر السجود وكان یصلی فی الیوم واللیلة ألف ركعة ولما غسل وجد على كتفیه جلب كجلب البعیر فقیل لأهله ما هذه الآثار قالوا من حمله للطعام فی اللیل یدور به على منازل الفقراء. قال سعید بن المسیب ما رأیت قط أفضل من علی بن الحسین.
او برترین مردم زمانش بود

فرهنگ رو شما جوون ها می سازید. وقتی شما نتونید برا زندگی خودتون تصمیم بگیرید ، بی سواد ترین فرد فامیل یا آدم های دور و برتون برای شما تصمیم می گیرند. جوون ها به تشخیص خودتون اعتماد داشته باشید ، وقتی تشخیص میدین کسی برای شما مناسبه مصمم باشید. جوون ها وجهه تون رو توی خانواده و جمع های مختلف درست کنید ، تا شما رو جدی بگیرند. حجت الاسلام شهاب مرادی - کلاس مجردها

دنیای پیچیده ایست
آنقدررررر با باید و نباید ها بزرگ میشیم
که تازه بعد از ۳۰-۴۰ سال زندگی متوجه میشیم :
کل زندگیمون اشتباهه
باورهامون غلطه
آدم‌های دورمون رو کاش جور دیگه ای انتخاب میکردیم
آنقدرررررر بنده شرایط و کاندیشن های ثابت و از قبل فراهم شده ای هستیم که بعد از ۵۰-۶۰ سال متوجه میشیم :
من مال این زندگی نیستم
من شاید حتی هیچی نیستم و تا حالا خبر نداشتم 
کار و شغلی که سالهاست دارم رو دوست ندارم
مهارتهایی دارم که خودم تا به حال (که دیگه دیر
یک - حس فوتبالیستی رو دارم که توی بیست و چند سالگی، جوری مصدوم میشه که دیگه نمی‌تونه فوتبال رو ادامه بده. یا میره مربی فوتبال میشه یا میره سراغ یه کارِ دیگه؛ اما همیشه دلش با فوتباله.
خبرنگاری برای من فوتبالی‌ه که همیشه توی زندگیم بوده و نبوده. شاید الان شغل تمام‌وقت‌م خبرنگاری نباشه (که البته با این وضع کاغذ و رسانه‌ها، تعداد کسانی که شغل تمام‌وقت‌شون خبرنگاری‌ه اونقدر زیاد نیست) اما همیشه دلم با خبرنگاری بوده... و گه‌گاه با نوشتن یا تن
۱۲- وقتی می‌خواهید میز‌ها و وسایل را جابجا کنید طوری به کف و دیوار‌ها ضربه نزنید که صدای آن به طبقات دیگر منتقل شود. سعی کنید اینطور کار‌ها را در زمان مناسب انجام دهید و زیرشان را با قالی یا موکت بپوشانید که صدای کمتری تولید شود.

۱۳- برای هر دوره یک مدیر آپارتمان انتخاب کنید که مسئولیت امور مشترک آپارتمان را برعهده بگیرد.

۱۴- شارژ و هزینه‌های آپارتمان را به موقع بپردازید و قوانین آپارتمان نشینی را رعایت کنید.

۱۵- از وسایل همسایگان استف
آرزوی باطل وهابیت در تخریب حرم پیامبر صلی الله علیه و آله
مقبل بن هادی الوادعی قبح الله وجهه از مفتی‌های وهابی معاصر می‌نویسید:
نحن نقول وتلكم قبة الهادی بجوارنا: نتمنى نتمنى أن قد رأینا المساحی فی ظهرها إلى أن تصل إلى الأرض، لكن نرى أن لیس لدینا قدرة، فنحن إن شاء الله نؤجل هذا لغد أو بعد غد، وهكذا بعض المنكرات.
این قول و نظر ما در مورد این گنبدی است که در جوار ماست (قبة الخضرای حرم نبوی) و همچنین آرزو و تمنا ما این است که کاش روزی را ببینیم که
سلام
من یه آدمی هستم که همیشه فکرهای قشنگی دارم، به آینده روشن فکر میکنم، کلی آرزوهای خوب دارم‌ اما هیج وقت به اندازه آرزوهام‌ تلاش نکردم، همیشه تنبلی رو ترجیح دادم.
شوهرم، خانواده م و دوستام فکر میکنن من یه آدم تنبلی ام که کاری جز خوردن و خوابیدن ندارم که البته درستم هست، ۲۴ ساله هستم و از این وضعیتی که دارم واقعا خسته شدم، دلم‌ میخواد یه تکونی به خودم بدم، رشته بدی رو توی دانشگاه خوندم که هیچ آینده و بازار کاری نداره، اضافه وزنی که روز ب
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا، تارنمای شبکه تلویزیونی ان بی سی نیوز نوشت: یک مقام سابق و چهار مقام فعلی آمریکایی گفته اند ترامپ هفته گذشته بوسیله مشاوران بزرگ امنیت ملی خویشتن گفته است که به خاطر همگی گیری ویروس کرونا فکر می کند تاثیر تلافی جویانه به حملات علیه آمریکا در عراق اقدام درستی نیست. این شبکه به نقل از این مقامات مدعی شد: ترامپ ابراز نگرانی کرده که حمله به ایران درون برهه کنونی با توجه به اینکه ایران و بقیه دنیا در حال م
بسم الله

سال ۹۲ بود؛ اوایل ریاست‌جمهوری روحانی. وزیر پر کار و محوری‌اش یعنی آقای ظریف در برنامه‌ای تلوزیونی، نزدیک به این مضمون را می‌گفت که دنیا عوض شده اما عده‌ای نمی‌خواهند بپذیرند.آن روزها از یک طرف صحبت از تعامل با دنیا و معاملات برد - برد بود؛ انگار کن اسلام و کفر - حداکثر - دو «رقیب» هستند که می‌توان به شراکت‌شان هم اندیشید و به آن سمت رفت... باید وجهه‌ی رحمانی اسلام را دید و با طرفی که مؤدب و منطقی است ساخت! از طرف دیگر اما تأکیدات
کلا مملکت خیلی وقته بی صاحاب شده و معلوم نیس مسئولان محترم کجا هستند
یکی از بخشهایی هم که کلا بی صاحابه موسسات آموزشی آزاد هستند
نه به مدارس دولتی و غیر دولتی که همش شاکی هستند که نظارت خیییلی بیش از حد هست
و نه به این موسسات که مجوز می گیرند و هر طور دلشون میخواد تبلیغ میکنند
هم در حوزه فعالیت هاشون که تقریبا هر کار با ربط و بی ربطی که به پول نزدیکشون کنه انجام میدن و کسی هم نیس نظارتی داشته باشه و هم در زمینه تبلیغاتشون در سطح شهر و عناوین جعل
رفته بودم بند ساعتمو عوض کنم. روی صندلی کنار ویترین منتظر نشسته بودم و تصمیم داشتم تا وقتی کار پیرمرد تپلی گوگولی صاحب مغازه تموم بشه مثل بچه‌ی آدم سرم توی گوشیم باشه و ساچما بازی درنیارم...
خب نمیذارید دیگه!!! برادر من خواهر من میای به فروشنده می‌گی ساعت بند چرم لاکچری می‌خوام فقطم چرم کروکدیل باشه؛ 
 بعد وقتی ساعت چند میلیونی رو می‌گیری دستت می‌پرسی: آقا اینا کروکدیلاشون ذبح شرعی می‌شه دیگه؟!؟ عاخه میخوام ببینم می‌شه باهاش نماز خوند
بسمه تعالی
ظریف تحصیل کرده ی آمریکا در 3 مقطع کارشناسی،ارشد و دکترا.
ظریف کسی که معتقد بود آمریکا می تواند با یک موشک سیستم دفاعی ایران را نابود می کند.
ظریف کسی که چندین سال در خصوص مذاکرات برجام نافرجام با دشمنان اسلام و ایران به خصوص شیطان بزرگ  مذاکره کرد.
ظریف کسی که در هنگام سفر مهم دکتر بشار اسد به ایران استعفا داد.
ظریف کسی که ...
ولی در بیانی کوتاه در خصوص تحریم آقای ظریف از سوی آمریکا شاید بتوان چنین گفت :
آمریکا به همراه سایر دولت های ا
تحقیق درباره تئاتر مدرن
این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 64 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید. لینک دانلود پایین صفحه     تئاتر مدرن ، معنی گسترده ای است که وقوع آن دست کم زمانی نزدیک به یک قرن را در خود نهفته دارد . مدرن بودن در تئاتر صور مختلفی را در بر می گیرد و هر روشنفکری که در امر تئاتر تجربه ای را به انجام
فرش دستباف ، به عنوان یکی از هنرهای اصیل، دیرپا و سنتی ما ایرانی‌ها ست که از افتخارات فرهنگ ملی ما در جهان نیز محسوب می‌شود. به لحاظ اقتصادی، فرش دستباف ارزش اقتصادی بالایی برای فعالان این صنعت مهم دارد. معرفی زیبایی‌های فراوان این هنر ملی، با استفاده از تکنیک‌های تبلیغاتی موثر خواهد بود که این مهم، نقشی به سزا در بالا رفتن میزان اقبال عمومی در داخل کشور و حتی خارج از کشور دارد. از آنجا که نقشه و ترکیب رنگ فرش، اصلی‌ترین وجهه و ویژگی فرش د
کتاب دکترجکیل و آقای هاید نویسنده: رابرت لویی استیونسن مترجم: محسن سلیمانی انتشارات افق
کتاب دکترجکیل و آقای هاید: خوشگذران است و پرتوقع این آقای دکتر، وای به روزی که…

کتاب دکترجکیل و آقای هایدنویسنده: رابرت لویی استیونسنمترجم: محسن سلیمانیانتشارات افق
خلاصه:
دکتر جکیل یک پزشک بسیار خوش گذران و پولداری است که درعین حال بسیار باشخصیت است و وجهه اجتماعی فوق العاده ای دارد.جکیل برای رسیدن به تمام خواهش های دلش تصمیم می گیرد ماده ای بسازد ت
آقای فورسایت میگه که آدم ها در عضویت در گروه از دو چیز بسیار لذت می‌برند. یکی جذب شدنشان. یعنی اینکه گروه عضویت ما رو خودش قبول کنه و دیگران رابطه خوبی با ما داشته باشند و ما هم همینطور. و دیگری تمایز، به این معنی که ما وجهه ای داشته باشیم که با اون نسبت به دیگران متفاوت دیده بشیم.
قبلا در مورد کامیونیتی ها و اجتماعاتی که ما توش عضو هستیم چند تا مطلب نوشتم اما این حرفها جدید هستن و تحت تاثیر کتاب پویایی گروه آقای فورسایت نوشته شده.
چرا موضوع گر
غلط‌های املایی به شدت غلط‌های انشایی قلم را دچار اختلال نمی‌کند، و به شدت غلط‌های انشایی باعث کج فهمی یا سخت فهمی نمی‌شود. امّا برای وجه نویسنده بازتاب و عقبه‌ای ناگوار دارد. هرچند در بسیاری از موارد ممکن است اختلالی در فهم متن رخ ندهد، امّا مخاطب به شدت نسبت به نویسنده بدگمان می‌شود. 
خواننده با خود می‌گوید : «چگونه به حرف کسی که غلط املایی دارد، اطمینان کنم؟» هر چند این پرسش از سر دید عوامانه است، ولی خوب نمی‌توان هم از آن گذشت، چرا ا
غلط‌های املایی به شدت غلط‌های انشایی قلم را دچار اختلال نمی‌کند، و به شدت غلط‌های انشایی باعث کج فهمی یا سخت فهمی نمی‌شود. امّا برای وجه نویسنده بازتاب و عقبه‌ای ناگوار دارد. هرچند در بسیاری از موارد ممکن است اختلالی در فهم متن رخ ندهد، امّا مخاطب به شدت نسبت به نویسنده بدگمان می‌شود. 
خواننده با خود می‌گوید : «چگونه به حرف کسی که غلط املایی دارد، اطمینان کنم؟» هر چند این پرسش از سر دید عوامانه است، ولی خوب نمی‌توان هم از آن گذشت، چرا ا
۱- آیا استعداد ها و توانمندی­های خود را می شناسید؟
۲- آیا علایق خود را بخوبی می­شناسید؟
۳- آیا رشته ای که انتخاب کرده­ اید، با توانمندی­ها و علایق شما مطابقت دارد؟
۴- آیا تحت تاثیر محیط، وجهه اجتماعی رشته مورد نظر یا پیشنهاد دوست و آشنا رشته خود را انتخاب کرده­ اید؟
۵- آیا به خاطر اینکه رتبه­ تان مطابق میلتان نشده و می خواهید هر طور شده در دانشگاه پذیرفته شوید، این رشته را انتخاب کرده­ اید؟
۶- فکر می­کنید که اگر به رشته­ تان علاقه‌مند نباشید،
مولانا جلال الدین بلخی ،سراینده کتاب مثنوی معنوی ، دانسته یا نا دانسته مراحل ترقی را از بودائیان اقتباس کرده و د رکتاب خود چنین می گوید که : 
از جمادی مردم و نامی شدم 
وز نما مردم به حیوان سر زدم 
مردم از حیوانی و آدم شدم 
پس چه ترسم کی ز مردن کم شدم 
جمله دیگر بمیرم از  بشر 
تا بر آرم از ملائک بال و پر 
و زملک هم بایدم جستن ز جو 
کل شیئی هالک الا وجهه 
بار دیگر از ملک قربان شوم
آنچه اندر وهم ناید  آن شوم 
پس عدم گردم همچون ارغنون 
گویدم کانا الی
گزارشی از بررسی زمینه های پیروزی انقلاب ایران

برای یافتن زمینه های پیروزی انقلاب ایران، نخست عناصر متمایز کننده ایران از سایر کشورها در سال ۱٣۵٧ خورشیدی را بررسی کردم و به موضوع نفت رسیدم. پس از آن به کتاب "آینده قدرت" اثر جوزف نای، پرداختم. او عناصر قدرت را تقسیم کرده است و در زمینه قدرت اقتصادی و آثار نفت و گاز بر آن وجهه از قدرت، نوشته است:
ادامه مطلب
شهادت ابن سکیت رضوان الله علیه در راه ولایت امیر المومنین علیه السلام
سیوطی از علمای اهل تسنن می‌نویسد:
وفی سنة أربع وأربعین قتل المتوكل یعقوب بن السِّكِّیت الإمام فی العربیة فإنه ندبه إلى تعلیم أولاده، فنظر المتوكل یومًا إلى ولدیه المعتز والمؤید فقال لابن السكیت: من أحب إلیك هما أو الحسن والحسین؟ فقال: قنبر -یعنی: مولى علیّ- خیر منهما، فأمر الأتراك فداسوا بطنه حتى مات، وقیل: أمر بسلّ لسانه فمات وأرسل إلى ابنه بدیته، وكان یعقوب رافضیًّا.

خبر تأیید صلاحیت دکتر کریمی فیروزجایی و ورود او به عرصه رقابت های انتخاباتی مجلس شهرستان بابل، ولوله ای در مردم و زلزله ای در بعضی از کانون های قدرت به راه انداخت. با تشکیل کمپین چهل هزار نفری حامیان دکتر در فضای مجازی، بعضی سوداگران قدرت با دستپاچگی اقدام به انتشار شایعه و تخریب وجهه این فرزند برومند ملت نمودند تا به زعم خود از محبوبیت فراگیر و بهت آور او بکاهند.
کانال های فیک وابسته به بعضی ستادها که در سایه تعلل نهادهای نظارتی، سیاه نما
شهادت ابن سکیت رضوان الله علیه در راه ولایت امیر المومنین علیه السلام
سیوطی از علمای اهل سنت عمری می‌نویسد:
وفی سنة أربع وأربعین قتل المتوكل یعقوب بن السِّكِّیت الإمام فی العربیة فإنه ندبه إلى تعلیم أولاده، فنظر المتوكل یومًا إلى ولدیه المعتز والمؤید فقال لابن السكیت: من أحب إلیك هما أو الحسن والحسین؟ فقال: قنبر -یعنی: مولى علیّ- خیر منهما، فأمر الأتراك فداسوا بطنه حتى مات، وقیل: أمر بسلّ لسانه فمات وأرسل إلى ابنه بدیته، وكان یعقوب رافضیّ
میون این همه سر و صدای حقوق بشری در مورد خانواده، میون این همه داد و بی‌داد در مورد خشونت خانگی علیه زنان، چرا هیچ کس در مورد خشونت کلامی علیه مردان صحبت نمی‌کنه؟
کمتر معلم و استادی به ما یاد میده، طرح نیاز صحیح با مردان رو و کمتر مادری خودش الگوی مناسبی برای برقراری ارتباط کلامی با همسره و این ساده‌ترین و ابتدایی‌ترین مرحله‌ی مواجهه در زندگی مشترک به حساب میاد به نظرم.

توهین به شخصیت
تحقیر و نادیده گرفتن توانمندی‌ها
کوچک شمردن خانواد
در این پست با ایده های فوق العاده زیبا برای بهتر کردن وجهه خانه آشنا خواهید شد
این ایده ها ویژه مناطق مختلف یک خانه هستند از جمله آن ها : آشپزخانه، اتاق خواب و...

ایده اول مربوط به یک خانه کوچک است که درستی و زیبایی طراحی داخلی شده است. استفاده از رنگ های زیبای گرام و کفپوش چوبی جلوه جالبی به این خانه داده است.
ایده مدرن طراحی داخلی یک خانه به سبک کاملا مدرن با محوریت استفاده از نوردهی فوق العاده و رنگ های مرتب با هم 
همچنین در این طرح از تاثیر ع
در این پست با ایده های فوق العاده زیبا برای بهتر کردن وجهه خانه آشنا خواهید شد
این ایده ها ویژه مناطق مختلف یک خانه هستند از جمله آن ها : آشپزخانه، اتاق خواب و...

ایده اول مربوط به یک خانه کوچک است که درستی و زیبایی طراحی داخلی شده است. استفاده از رنگ های زیبای گرام و کفپوش چوبی جلوه جالبی به این خانه داده است.
ایده مدرن طراحی داخلی یک خانه به سبک کاملا مدرن با محوریت استفاده از نوردهی فوق العاده و رنگ های مرتب با هم 
همچنین در این طرح از تاثیر ع
هنگامی که اولین تریلر Logan به طور رسمی سقوط کرد ، طرفداران Wolverine برق پیدا کردند. ساخته شده توسط نسخه جانی کش از آهنگ Nine Inch Nails با نام "صدمه دیده" ، این کلیپ لوگان به طرز قابل توجهی قدیمی تر را ارائه می دهد که در حال مراقبت از وخیم ترین استاد X در دنیایی است که دارای چند جهش در سمت چپ است - یکی از آنها به نظر می رسد دختر جوانی است که Xavier است. لوگان را تشویق می کند که زیر بال خود بکشد. طرفداران گاه به گاه فیلم های X-Men بلافاصله کنجکاو شدند: دقیقا این خانم ج

هم معنی بازرگان و پسران
بازرگان : تاجرحوادث : رویدادها – پیش آمدهاگرد خود : دور خودمعمولا : بیشتر اوقاتمقام : مرتبهاندوختن : جمع کردن ، پس انداز کردن – ذخیره کردنخصلت : خلق و خوی – صفت کاهلی : تنبلی – سستیروی برگرداند : برگردد – پشت کند – پشیمان شوداسباب : سبب ها – علت هامراقبت : نگهداریغفلت : بی توجهی ، بی اعتناییتهیدست : فقیر – مسکینچارپایان : حیواناتی که دو دست و دو پا دارندخشنود : راضی – شادبکوشید : سعی کرد – تلاش کردکسب : درآمد – کارفضیل
سریال چرنوبیل@BDVTTچند روز قبل برای دانلود فیلم در یکی از همین سایت های دانلود فیلم سرک می کشیدم که سریالی با امتیاز بسیار بالا نظرم را به خودش جلب کرد. اسم سریال Chernobyl، به نظر می‌آورد که سریال باید درباره‌ی وقایع فاجعه هسته‌ای چرنوبیل باشد. تریلر سریال هم این فرضیه را تایید می کرد. یک مینی سریال ۵ قسمته در مورد وقایع چرنوبیل، ساخت کمپانی HBO.سریال را دیدم. تا دقیقه‌ی ۱۵ قسمت دوم سریال را بیشتر ندیده بودم، که به قدری تکان دهنده بود که می خواستم
متأسفانه وجود یک عنصر نامطلوب در مجموعه ای وجیه، منجر به زیر سوال رفتن اعتبار آن مجموعه می شود.
عنصر نامطلوب و یاغی البته در هر لباس و صنفی ولو به تعداد اندک دیده شده اند که تسامح در برخورد با این افراد را باید خیانتی بزرگ محسوب نمود. استخدام معدود عناصر بی هویت، عقده ای و گاه مغرض در بعضی مجموعه ها البته ریشه در ضعف گزینش و اهمال در شناخت نیروها دارد.
در جریان اعتراضات اخیر، یک مأمور شرور با حمله به پاسداری آزاده و جانباز که در صدد ایجاد آرام
فیلم
با نقطه اوج پایان شروع می‌شود، در حالیکه بن توماس با  اوزژانس تماس
می‌گیرد و گزارش یک خودکشی را می‌دهد. وقتی منشی اورژانس می‌پرسد که مورد
کیه، بن می‌گوید که “منم”. 
فیلم در ژانر سینمایی معنی گرا قرار میگیرید و جزء 250 فیلم برتر سینمای هالیود قرار دارد .

بیشتر فیلم از گذشته می‌گوید و روایت فیلم”هفت پوند” بیشتر به صورت  اول شخص است.

در
بدنه اصلی فیلم بن توماس که در حین رانندگی در جاده با موبایل خود مشغول
است باعث واژگونی ماشین خود
پسر بچه ها وقتی هم تخس باشند هم تنبل ، ملغمه ای می شوند غیر قابل توصیف . یکی شان دو سه روز پیش جلوی 20 بچه ی دیگر به من با صدای بلند گفت : بی تربیت ! خیلی هم قاطع گفت . به نحوی که خنده ام گرفته بود و مجبور بودم برای حفظ وجهه ی معلم و شاگردی مان خوددار باشم . من فقط آهسته به او گفتم: عزیزم ! کمی واضح تر و خوش خط تر بنویس و بعد او بلادرنگ وسط جمع با صدای بلند به من گفت : بی تربیت ! از خدا که پنهان نیست از شما هم پنهان نباشد که این «بی تربیت» را فقط پدرم به من ز
http://T.me/PreventionofAddictionعلی صدای عدالت انسانیتآن که محتاج قرص نانی است چگونه می تواند فاضل باشد؟فرارسیدن عید غدیر را بهانه می کنم ضمن تبریک این مناسبت  در این یادداشت از جلد اول کتاب علی صدای عدالت انسانیت با عنوان علی و حقوق بشر تالیف جرج سجعان جرداق ترجمه عطا محمد سردار نیاو سید هادی خسرو شاهی ازانتشارات فراهانی جملاتی را انتخاب کردم که به شرح زیرمی آورم:«دوست داشت و در آن غلو نمی کرد، وفا دار بود،با تمام وجودش این را دریافته بود که آزادی را قد
ما أكثر ما یُواجَه الزائر بهذا السؤال غیر الوجیه: "هل استلمت الضریح؟" فصار كثیر من الزوّار یزعم أن الزیارة من دون استلام الضریح غیر مضبوطة، فلا تهنأ له الزیارة إلا إذا استطاع أن یشقّ طریقا من بین الازدحام إلى الضریح. فإن قدر على ذلك رجع إلى أهله مسرورا مرفوع الرأس، وإلّا رجع خائباً! لیتنا كنّا ندع هذا السؤال جانبا، لكی لا یشتبه الأمر على بعض فیزعم أن قد أفلح الیوم من استقوى! إن استلام الضریح عمل جیّد وعظیم بلا ریب، ولا یحلو للضریح أن یُترك خ
سخنرانی، کتاب، جلسات مختلف هی میریم میخونیم ذهنمون شده انباری از کلمات و جملات اخلاقی  
توی موقعی که همه چیز سر جاشه نه کسی عصبانیت میکنه نه از چیزی ناراحتی نه کمبودی داری روال عادی زندگیت خوبم به کار میبندی خوش اخلاقی، سعه صدر داری  حرفای قشنگ میزنی 
اما هنر اینه که توی اوج سختی این ها رو به کار ببندی 
چند سال پیش  یه دوست قدیمی رو دیدم از زندگیش برام گفت از سختیایی که بعد از ازدواج براش به وجود اومده با تمام توسل و توکل و به قول خودش در نظر
نقش دراویش نقشبندی و فرمانده بعثی در اشغال موصل:
در حالی که تحولات هفته‌های اخیر عراق تا اندازه بسیاری تحت تأثیر نام داعش است، گروهی از دراویش که کمتر مورد توجه بوده‌اند، در ادامه روندی چندساله به مرکز شورش علیه دولت مرکزی عراق تبدیل شده‌اند. یکی از رهبران رژیم بعث که همچنان پس از یازده سال از سقوط رژیم بعث متواری است، نقشی پررنگ در این ماجرا دارد. در حالی که تحولات هفته‌های اخیر عراق تا اندازه بسیاری تحت تأثیر نام داعش است، گروهی از دراو
در این نوشتار به بررسی اجمالی دو فیلم که در آن اسطوره و محتوای کتاب مقدس ترکیب شده‌اند می‌پردازیم.(داستان فیلم‌ها لو می‌رود)
۱-پسر جهنمی Hellboy 2019
این فیلم از نظر محتوا و فرم شبیه آش شله قلم کار بود. ترکیب اسطوره شاه آرتور انگلیسی و شیطان آخر الزمانی که نظیرش را می‌توان در کتاب مکاشفات یوحنا پیدا کرد.
پسر جهنمی موجودی افسانه‌ای و فانتزی است که به دست نازی‌ها و کشیشی به نام راسپوتین(که کشیشی به همین نام در تاریخ روسیه تزاری آمده) به دنیا می‌آ
مزایای ثبت برند تجاری شرکت چیست؟
برند تجاری شرکت را ترکیبی از نشانه، اسم، طرح یا اصطلاح برای نمایش کالا یا خدمات یک شرکت و متمایز کردن از محصولات و خدمات رقبا به کار می برند. در واقع علامت تجاری وسیله ای برای شناساندن کیفیت جنس محصول در بازار رقابت است که به خریدار عرضه شده و مرغوبیت محصول را تضمین می کند. با ثبت برند تجاری شرکت می توان کمیت، جنس و کیفیت کالا را به مصرف کننده نشان داد و به او تضمین کرد که کالای خریداری شده، همان کالای قبلی و م
با معرفی آقای میم قرار بود توی جمعی حضور پیدا کنم که همه دانه درشت بودن ! یعنی من کوچیکشون بودم . هم از نظر سن و هم از نظر مهارت و هم علم ... شاید از یک یا حتی دو ماه قبلش استرسش افتاد به جونم . خب من برم اونجا چیکار کنم ؟! بالاخره روز موعود رسید و من با هر ترس و دلنگرانی که بود ازش عبور کردم ...
همیشه این ترس از آدم ها در من بوده و هست . همیشه فکر کردم در ارتباط با اون ها باید هایی وجود داره که من ازش خبر ندارم . آدم ها دسته های متفاوتی هستن . با رنجِ x و y و
رتبه اعتباری یا گزارش اعتباری به عنوان یک معیاری بر حسب عملکرد تمامی افراد حقیقی و حقوقی است که به واقع نشان دهنده فعالیت های پیشین آن ها در بازار است. هر چقدر یک فرد حقیقی یا حقوقی در بازار نسبت به پرداخت بدهی های خود به بانک و تمامی اقساط خود در سر موعد مقرر شده خویش پای بند و مقید باشد، نشان دهنده رتبه اعتباری بالای فرد است و برعکس هر چقدر یک فرد بدهی های بسیار زیادی را به بار آورده باشد و اقساط خود را سر وقت پرداخت خرید گوشت نکند، نمایانگر
روی جلد:
انسان 250 ساله
بیانات مقام معظم رهبری درباره زندگی سیاسی – مبارزاتی ائمه معصومین (علیهم
السلام)
ویرایش دوم
صهبا

پشت جلد:
این فکر برای بنده در سال 1350 و در دوران محنت بار یک
امتحان و ابتلای دشوار پیدا شد. اگر چه قبل از آن به ائمه علیهم السلام به صورتِ
مبارزان بزرگی که در راه اعتلای کلمة توحید و استقرار حکومت الهی فداکاری می
کردند، توجه داشتم؛ اما نکته ای که در آن برهه ناگهان برای من روشن شد، این بود که
زندگی این بزرگواران، علی رغم تفاوت
سیستم مدیریت یکپارچه
این گواهینامه بر اساس تمایل و در خواست مکرر سازمان ها و مشتریان ،مبنی بر استقرار چند سیستم مدیریتی بصورت یکپارچه و همزمان مبتنی بر اهداف سازمان ها میباشد.گواهینامه سیستم مدیریت یک پارچه؛ حاصل موفقیت مشتریان در اثبات تطبیق سیستم های مدیریتی با الزامات استاندارد های مرجع براساس مقررات موسسات اعتبار دهنده بین المللی میباشد.ازمزایای استقراریکپارچه سیستم های مدیریت کیفیت ایزو  9001، سیستم مدیریت محیط زیست ایزو  14001 وسیس

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

samad1001.com